POLİS DERGİSİ
POLİS DERGİSİ
HABERLER
Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok İncelemelerde Bulunmak Üzere Gittiği Mardin, Batman ve Diyarbakır’ı Ziyaret Etti
Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok İncelemelerde Bulunmak Üzere Gittiği Mardin, Batman ve Diyarbakır’ı Ziyaret Etti

 

Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok çeşitli temas ve incelemelerde bulunmak üzere Mardin, Batman ve Diyarbakır’ı ziyaret etti.

Emniyet Genel Müdürü Altınok’a ziyarette, Özel Harekat Başkanı, Terörle Mücadele Daire Başkan Vekili, İstihbarat Daire Başkanı ve Havacılık Daire Başkanı eşlik etti.

İlk olarak Mardin Özel Harekat Şube Müdürlüğüne ziyaret gerçekleştiren Altınok ve beraberindeki heyet burada Özel Harekat personeliyle samimi bir ortamda kahvaltıda buluştu. Kahvaltıda Altınok ayrıca Mardin Valisi Mustafa Yaman ile de bir araya geldi.Altınok ve beraberindeki heyet İl Emniyet Müdürlüğüne geçerek İldeki genel durum ve asayiş hakkında İl Emniyet Müdüründen brifing aldı.

Brifingin ardından, Batman’a geçen Genel Müdür Selami Altınok, Batman Valisi Ahmet Deniz ile birlikte Özel Harekat Şube Müdürlüğünde görevli personel ile buluşarak bir müddet sohbet etti. Daha sonra Batman İl Emniyet Müdürlüğüne geçerek İl Emniyet Müdüründen İldeki güvenlik önlemleriyle ilgili bilgi alan Altınok, Diyarbakır’a hareket etmek üzere Batman’dan ayrıldı.

Diyarbakır’da Havacılık Şube Müdürlüğünü ziyaret eden Altınok burada görevli personele görevlerinde başarılar diledi ve Diyarbakır Özel Harekat Şube Müdürlüğüne geçerek Özel Harekat personeliyle bir müddet sohbet etti.

Altınok, incelemelerinin ardından oğlu vefat eden personelimiz Ümit Kılbaş’ı ziyaret ederek başsağlığı diledi.